ÖVRIGT / Diverse / Etsning 3561306
nr 356 1306
Etsning
sign. 43x37
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 april 2005
11/4 15:56:39
Signe Persson-Melin (f. 1925)